آخرین بروز رسانی دوشنبه هفدهم مهر 1396 انجام شده است

 

خلاقیت یعنی نگرشی نوبه پدیده هایی که دیگرافرادنیزبدان می نگرند 

دانش تخصصی، خلاقیت درعمل، مدیریت در اجرا با آفتاب پارسه

موسسه فن آوری و هتلداری آفتاب پارسه در پی ارتقای صنعت گردشگری به بالاترین کیفیت ودر جهت تخصصی نمودن امور و ایجاد رقابت صحیح و در جهت جلب رضایت توریست و مهمان و ارتقای مدیریت علمی و اجرایی بخش کترینگ و پذیرایی وصنعت مهمان نوازی اقدام به طراحی و برگزاری دوره های آموزشی متنوع و بروز در جهت آموزش افراد متخصص جهت بخش پذیرایی و کترینگ ،هتل ها ، رستوران ها ،کافی تریا ،فست فود ها و اسنک بارها و کلیه امور تشریفات و پذیرایی و کلیه علاقه مندان این هنر و علم نموده است.

از سویی امروزه به دنبال سرعت رشد صنعت مهمان نوازی و فرایند جهانی شدن این صنعت در جامعه جهانی نیازی فزاینده را جهت ارتقای دانش مدیران و کارکنان شایسته و با کیفیت کاری مورد نیاز است. از سویی وابستگی این صنعت با توسعه ارتباطات، فن آوری، بازاریابی و خدمات غذایی نگرش گسترده تر و متفاوت تری را در گسترش آموزش و یادگیری کلیه گرایش های این صنعت می طلبد. لذا جهت آمادگی دانش پذیران، فراگیران، شاغلان و علاقه مندان حرفه های مختلف این صنعت در حد بین المللی و گستره جهانی و با توجه به محدودیت زمانی و بعد مکانی نیاز به برنامه ریزی و اجرا دوره های مرتبط الکترونیک مورد توجه می باشد.

لذا به دنبال این نیاز و بر اساس درخواست بخشی از جامعه کاری و علاقه مندان مربوطه مؤسسه آفتاب پارسه برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره های آکادمیک مهمان نوازی(Hospitality)وخدمات غذایی(Catering)  با همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور بصورت آموزش حضوری و مجازی نموده است.

قابل ذکر است که دوره های آموزشی مذکور بر اساس اصول صحیح و تکنیک های آشپزی و قنادی کلاسیک در کنار روش های جدید و ابتکاری و بروز دنیا در جهت ایجاد خلاقیت و افزایش روحیه کاری آشپزها و قنادها وارتقای مهارت حرفه ای در هنر آشپزی و مهمان نوازی می باشد.
کلیه دوره های آموزشی با بهترین شیوه های آموزشی وبا همکاری بهترین مدرسان و بر اساس تجربیات تحصیلی و عملی بروز دنیا طراحی شده تا بر اساس آن با ارتقای دانش علمی و عملی کارآموزان و هنرجویان این رشته ها در ارائه بهترین و متنوع ترین منوها در جهت افزایش رضایت مندی و جلب نظر گردشگران داخلی و خارجی و بدنبال آن پیشرفت صنعت کترینگ در کلیه ابعاد و ایجاد تنوع و گوناگونی و درایجاد رقابت سالم بکوشد.

  درباره ما(ادامه مطلب)

  Specialized knowledge, creativity practice,

 management implementation

 

The professional Hospitality Institute (Aftab-E-Parse) is an industry training organization for hospitality. AP develops and looks after qualifications to up-skill people in all sectors of banquet and food & beverages services. promoting  hospitality  as a profession to school students, employers and workers ,is a .key part of what AP does AP is an organizer in different F & B fields such as

 

Training all academic courses and specialized services
Cooking.
Confectionery and Baking.
Beverages management.
Hospitality training and formal procedures
Setting all kind of menus
Advice on equipping and commissioning restaurants & coffee shops
Designing and implementing a variety of catering menus

Hospitality Skills and Banquet training

اسپاگتی با سس و مرغSpaghetti with cream sauce and chicken

 

اين خوراك و به همراه سس كلاسيك آن يكي از خوراك هاي ايتاليایي بشمار مي رود. 

مواد لازم:

اسپاگتی 250 گرم

پیاز 1عدد ساطوری

سینه مرغ قطعه شده 1 عدد سینه مرغ

سیر 1حبه ساطوری

تخم مرغ 1عدد

شیر 1کپ

خامه 4T.B.S

پنیر پارمسان 50گرم

ریحان ساطوری 50 گرم

روغن زیتون 1T.B.S

روش تهیه:

1.پیاز را در کمی روغن تفت داده تا بافت پیاز نرم شود و سپس مرغ را اضافه می کنیم و تفت داده تا گوشت کاملاً سفید و مغز پخت شود و سپس سیرو ریحان را اضافه و تفت داده تا سبزی بدون آب شود .

 2.   اسپاگتی را مطابق دستور جعبه می جوشانیم و سپس در صافی ریخته و آب سرد بر روِی آن می دهیم.

 3.   تخم مرغ را در یک کاسه می زنیم و سپس شیر و خامه و نمک و کمی فلفل بدان اضافه می کنیم و در انتها بدان پنیر پارمسان را اضافه می کنیم.

 4.   مخلوط تخم مرغ و شیر را به مخلوط پیاز و مرغ اضافه می کنیم و روی حرارت ملایم پیوسته هم می زنیم تا مخلوط گرم و کمی غلیظ شود.

 5.   اسپاگتی را با یک قاشق روغن زیتون مخلوط و در ظرف سرو می ریزیم و در فر یا ماکرویو قرار داده تا پاستا بخوبی گرم شود .

  6.  سس آماده شده را بر سطح پاستا می دهیم و با ریحان تازه ساطوری بر سطح آن تزئین می کنیم.

    • T.B.S=قاشق غذاخوري اندازه گيري

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

به سامانه آموزشی آفتاب پارسه خوش آمدید، لطفا جهت مشاهده پروفایل مربوط به کلاس خود نام کاربری و کد هنرجویی خود را وارد کنید :